ДНЗ "Олевський професійний ліцей"
П`ятниця, 2020-10-30, 6:56 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна ГуртожитокРеєстраціяВхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА


Гуртожиток ДНЗ «Олевський професійний ліцей»

Переважна більшість учнів, які навчаються у ДНЗ «Олевський професійний ліцей" – іногородні. Без сумніву для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою.

Звісно,  не менш вагомим чинником, ніж навчально-виховний процес, який зумовлює підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховання розвиненої свідомої особистості майбутнього інтелігента є забезпечення належних соціально-побутових умов проживання, навчання, змістовного відпочинку і дозвілля учнів у гуртожитку.

 Гуртожиток ДНЗ ОПЛ розміщено в окремій будівлі, має 5 поверхів. Гуртожиток розрахований на 350 мешканців. Інтер’єр гуртожитку забезпечує умови для виховання молодого покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних сил.

Вестибюль – візитна картка гуртожитку, який відповідає сучасним вимогам.

Для самопідготовки в позаурочний час працює бібліотека, в якій можна знайти додаткову літературу, підручники.

Навпроти бібліотеки знаходиться кімната відпочинку, де традиційно проводяться години спілкування, диспути, бесіди, відеолекторії, лекціїї. Також там учні переглядають телепрограми і проводять своє дозвілля.

Також в гуртожитку знаходиться актовий зал, де проходять масові заходи: святкові вечори, конкурси, літературно-музичні композиції, дискотеки.

В гуртожитку є санітарно – гігієнічні приміщення, а саме: душова кімната, кімната особистої гігієни, пральня, кімната для сушіння і прасування.

Підсобні приміщення, а саме: приміщення для зберігання інвентарю для прибирання, для зберігання чистої та брудної білизни.

Кімната вихователів знаходиться на першому поверсі гуртожитку. Також в гуртожитку працюють практичний психолог та соціальний педагог, які проводять заняття з мешканцями гуртожитку в позаурочний час. Кімнатата самоврядування створена в гуртожитку за ініціативою учнівської ради гуртожитку. В ній відбуваються засідання учнівської ради, проходять заходи за планом Ради гуртожитку.

В гуртожитку розташований ізолятор, де працює медична сестра.

В приміщенні гуртожитку обладнаний комп'ютерний клас, який підключений до мережі Інтернет, де учні мають можливість  підготуватись до навчального процесу та провести свій вільний час.

Гуртожиток ліцею має секційний тип. На кожному поверсі є побутова кімната для приготування їжі.

В гуртожитку є в наявності 104 кімнати, які розраховані на двох, трьох або чотирьох учнів.

Калькулятор
Пошук в інтерне...
Пошук по сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Олевск