ДНЗ "Олевський професійний ліцей"
П`ятниця, 2020-10-30, 6:44 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна План роботиРеєстраціяВхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА


У 2016/2017 навчальному році робота Ради учнівського самоврядування в Державному навчальному закладі  «Олевський професійний ліцей» проводилась згідно плану роботи затвердженого у вересні місяці 2016 року на засіданні Ради. Через кілька днів після засідання відбулася загальноліцейна лінійка, на якій було ознайомлено всіх присутніх з річним планом дій Ради.
    У 2016-2017 н.р. діяльність ради учнівського самоврядування в ліцеї була спрямовувалася на:

об'єднання учнів із метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи;

виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь;

розвиток здібностей і талантів учнівської молоді, ділової  ініціативи.


З цією метою проведено ряд заходів:

• Загальноліцейні учнівські збори та вибори органів учнівського самоврядування в навчальних групах, ради гуртожитку, учнівської ради ліцею.

• Організовано самообслуговування учнів: чергування в ліцеї, догляд за закріпленою територією; утримання в належному порядку секцій та житлових кімнат в гуртожитку.

• готувалися та приймали участь у загальноліцейних, районних та обласних спортивних змаганнях.

підготовка та участь у виховних заходах: „Барви Полісся", літературно – музичній композиції «Зі святом Вас викладачі», конкурс аматорської пісні та поезії: «Струни серця», брейн – ринг «Знай свої права та обов'язки», тематичний вечір до Дня Збройних сил «Козацькі забави», новорічний розважальний вечір, розважальний вечір «З Днем закоханих», обласний огляд – конкурс художньої самодіяльності, тематичний вечір: «Зі святом Вас, шановні жінки», розважальний вечір: «Міс ліцею» тощо.

• прибирання території ліцею та гуртожитку, озеленення, догляду за клумбами.

Члени Ради учнівського самоврядування слідкують за збереженням майна навчального закладу , проводять рейди-перевірки санітарного стану території та умов проживання в гуртожитку. Контролюють чергування в гуртожитку та навчальному корпусі.

На засіданнях Ради учнівського самоврядування протягом навчального року заслуховувались питання про створення умов для самореалізації і професійної підготовки, організації житлово-побутових умов і дозвілля учнів, соціального захисту, стану відвідування учнями занять, інших питань навчально-виховного процесу.

Робота ради з пропаганди роботи ліцею  невід'ємна складова виховного процесу спрямована на формування світогляду молодої людини, розвитку її особистості.

    Впровадження учнівського самоврядування у ДНЗ «Олевський професійний ліцей» дало можливість об'єднати зусилля учнівської молоді та педагогічних працівників для вирішення реальних освітянських проблем сьогодення, формування творчої соціальне активної молоді готової до самостійного життя.Завдання:

  • вивчення і аналіз реального процесу діяльності учнівського самоврядування в ліцеї;
  • розбудова демократичної системи учнівського самоврядування; розробка механізмів їх взаємодії і координації;
  • стимулювання розвитку реалізації лідерського потенціалу юнаків та дівчат у різних сферах їх життєдіяльності;
  • забезпечення умов для повноправної участі учнівської молоді у прийнятті рішень, широкого залучення молоді до формування органів самоврядування знизу доверху;
  • проведення моніторингу та оцінки ефективності діяльності та якості результатів учнівського самоврядування;
  • орієнтація на новітні підходи і функції учнівського самоврядування, формування і розвиток в  учнівської молоді позитивно спрямованих соціально значущих якостей, їх активного прояву в інтересах особистості, суспільства і держави.

           Вирішення поставлених завдань дозволить проаналізувати та розробити рекомендації, які будуть спрямовані на підвищення ефективності всього навчально-виховного процесу училища за рахунок розширення сфери і функцій діяльності учнівського самоврядування,  зокрема  Ради самоврядування.

 

Калькулятор
Пошук в інтерне...
Пошук по сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Олевск