ДНЗ "Олевський професійний ліцей"
П`ятниця, 2019-12-13, 10:49 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Рада профілактики правопорушеньРеєстраціяВхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА


ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДУ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ ДНЗ "ОЛЕВСЬКИЙ ПЛ"

 

МЕТА І ЗАВДАННЯ.

 

-   гуманізація та демократизація навчально – виховного процесу, створення максимально сприятливих умов для співробітництва педагогів, майстрів виробничого навчання та їх батьків як необхідної умови запобігання відхилення та їх подолання в поведінці підлітків;

 

-   формування та функціонування єдиного учнівського колективу зі здоровим моральним кліматом;

 

-   координація всіх ланок, які заперечують життєдіяльності учнівського колективу;

 

-   підвищення ефективності виховної роботи з учнями, розвиток самоврядування, громадянської активності, самостійності, відповідальності учнів, профілактика негативних проявів в учнівському колективі.

 

ФУНКЦІЇ РАДИ

 

1.  Діагностична функція реалізується через систему заходів, спрямованих на виявлення характеру  і рівнів відхилень у поведінці учнів, з’ясування реальності навчально – виховного процесу.

 

2.  Координаційна функція зумовлює ефективність взаємозв’язків між ланками Ради, а також суб’єктами зовнішнього впливу на характер поведінки учнів.

 

3.  Творча функція надає Раді право добору доцільних психолого – педагогічних, організаційних, соціальних впливів на учнів з урахуванням конкретних умов та особливостей.

 

4.  Проективну функцію Рада виконує, розробляючи нові ефективні форми та методи реагування на бажану і реальну ситуацію, на відхилення у поведінці чи порушення морально – правових норм.

 

5.  Просвітницька функція реалізує через створення певної системи поширення знань з права, психології, медицини, що сприяють ефективному вирішенню завдань профілактики правопорушень серед учнів.

 

6.  Прогностична функція Ради полягає в передбачені результатів впливу педагогічних заходів на учнів – порушників, на профілактику порушень морально – правових норм.

Калькулятор
Пошук в інтерне...
Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Олевск