ДНЗ "Олевський професійний ліцей"
Понеділок, 2020-07-06, 5:17 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Рада профілактики правопорушеньРеєстраціяВхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА


ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДУ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ ДНЗ "ОЛЕВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

 

МЕТА І ЗАВДАННЯ.

 

- гуманізація та демократизація осітнього процесу, створення максимально сприятливих умов для співробітництва педагогів, майстрів виробничого навчання та їх батьків як необхідної умови запобігання відхилення та їх подолання в поведінці підлітків;

 

- формування та функціонування єдиного учнівського колективу зі здоровим моральним кліматом;

 

- координація всіх ланок, які заперечують життєдіяльності учнівського колективу;

- підвищення ефективності виховної роботи з учнями, розвиток самоврядування, громадянської активності, самостійності, відповідальності учнів, профілактика негативних проявів в учнівському колективі.

 

ФУНКЦІЇ РАДИ

 

1. Діагностична функція реалізується через систему заходів, спрямованих на виявлення характеру  і рівнів відхилень у поведінці учнів, з’ясування реальності освітнього процесу.

 

2. Координаційна функція зумовлює ефективність взаємозв’язків між ланками Ради, а також суб’єктами зовнішнього впливу на характер поведінки учнів.

 

3. Творча функція надає Раді право добору доцільних психолого – педагогічних, організаційних, соціальних впливів на учнів з урахуванням конкретних умов та особливостей.

 

4. Проективну функцію Рада виконує, розробляючи нові ефективні форми та методи реагування на бажану і реальну ситуацію, на відхилення у поведінці чи порушення морально – правових норм.

 

5. Просвітницька функція реалізує через створення певної системи поширення знань з права, психології, медицини, що сприяють ефективному вирішенню завдань профілактики правопорушень серед учнів.

 

6. Прогностична функція Ради полягає в передбачені результатів впливу педагогічних заходів на учнів – порушників, на профілактику порушень морально – правових норм.

 

 

 

Калькулятор
Пошук в інтерне...
Пошук по сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Олевск