ДНЗ "Олевський професійний ліцей"
П`ятниця, 2019-12-13, 10:31 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Корисна інформаціяРеєстраціяВхід
Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Новини ПедПРЕСА


Головна » Файли » Корисна інформація

Правила прийому
2012-02-06, 7:29 PM

 

Правила  прийому

до професійно – технічного училища №10 м. Олевська

на  2012 – 2013 н. р.

 

 Складено згідно типових правил прийому до ПТНЗ України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.06.2006 року №441.

       1. До професійно – технічного училища  №10 приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

          Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно – технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статті, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин.

         Іноземні та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються правом на здобуття професійно – технічної освіти нарівні з громадянами України.

         Обмеження допускаються за віконними, статевими та медичними показниками, також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

        Прийом до професійно – технічного училища №10 здійснюється для підготовки за освітньо – кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник».

    

      2. Прийом до ПТУ №10 здійснює приймальна комісія.

Очолює приймальну комісію директор, який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад і порядок її роботи.

 

Приймальна комісія:

 

-проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії, умови навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, наступного працевлаштування:

-приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до професійно – технічного навчального закладу, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;

-організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров’я та професійної придатності вступників;

-вирішує інші питання, пов’язані з прийомом.

  Правила прийому до професійно – технічного училища №10 доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди і обумовлюють:

               Перелік, професій згідно з отриманою ліцензією.

 

№ п/п

Код

Назва професії

Рівень кваліфікації

Термін навчання

1

7124.2

Столяр будівельний

ІІІ

3 роки

2

7132.2

Паркетник  

ІІ

3 роки

План прийому   30 осіб

1

7141.2

Маляр

ІІІ

3 роки

2

7133.2

Штукатур

ІІІ

3 роки

3

7132.2

Лицювальник – плиточник

ІІ

3 роки

План прийому   30 осіб

1

7122.2

Муляр

ІІІ

3 роки

2

7122.2

Пічник

ІІ

3 роки

3

7124.2

Тесляр

ІІ

3 роки

План прийому   25 осіб

1

7137.2

Електромонтажник з освітлення  та освітлювальних мереж

ІІІ

3 роки

2

7212.2

Електрозварювальник ручного зварювання.

 

ІІ

3 роки

План прийому   25 осіб

   Вимоги щодо освітнього рівня вступників.

 До училища приймаються особи, які мають базову загальну середню освіту.

 Форма навчання денна.

         Для навчання в училищі зараховуються юнаки та дівчата, які мають медичну довідку, яка дозволяє за станом здоров’я набувати певну професію, а також вік 14-16 років (особи, яким       не  виповнюється      17 років        на     рік     зарахування     в       училище).

    Прийом до училища проводиться на основі конкурсного відбору за результатами середнього балу свідоцтва про освіту. На навчання до училища зараховуються вступники, які набрали вищий конкурсний бал. Якщо вступники мають однаковий конкурсний бал, пріоритет надається абітурієнтам, що користуються пільгами.

   3. Документи для вступу:

     Вступники надають особисту  заяву про вступ до училища з зазначенням обраної професії, місця проживання та відомостей про батьків, до якої додають:

 -  документ про освіту (оригінал);

 - медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством

(оригінал або її завірену копію);

- 6 фотокарток розміром 3 х 4 см.;

- ксерокопію свідоцтва про народження;

- ксерокопію чорнобильського посвідчення;

- довідку з чорнобильського відділу;

- довідку про склад сім ї та місце проживання;

- виписку щеплень;

- ксерокопію ідентифікаційного номера.

 

Прийом документів від вступників з  01.06.2012р.

 

4. Умови прийому:

 

Прийом до ПТУ №10 м. Олевська проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами середнього балу свідоцтва про освіту та усних  співбесід.

   Вступні усні співбесіди по професіям проводяться 25 – 26.08.2012р.

Особи, які без поважних причин не з’являлися на вступні усні співбесіди у зазначений за розкладом час  за окремим графіком, або отримали незадовільні результати до навчання не допускається.

 5. Зарахування.

Зараховуються до професійно – технічного училища №10 першочергово:

- особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу 3 – го ступеня,

нагороджені золотою (срібною) медаллю;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу  2-го ступеня, які мають 

      свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

- учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними.

Зараховуються поза конкурсом:

- діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

 - інваліди, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

 

5.3. Першочергово зараховується за інших рівних умов:

-      діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державними замовленнями. Вступники в цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнанні такими, що загинули під час виконання службових обов’язків;

- особи, які вступають до професійно – технічного училища за цільовим направленням на навчанням.

5.4. Приймальна комісія не пізніше ніж за 5 днів після закінчення вступних усних співбесід оформляє протокол та оголошує список, що можуть бути зараховані на навчання до училища.

5.5. Особи, які не згодні з результатами вступних співбесід, у триденний термін після їх оголошення подають відповідну заяву на ім’я голови приймальної комісії.

5.6. Зарахування до професійно – технічного училища №10 здійснюється наказом директора, підписаним не пізніше ніж за 5 днів до початку занять.

5.7. Після  вступних усних співбесід зарахування до училища може супроводжуватися укладанням договору між училищем, замовником робітничих кадрів і випускником (для неповнолітніх – його батьками) про навчання та подальше працевлаштування. Зарахування здійснюється як у межах державного замовлення, так і понад його обсяг у межах ліцензованого обсягу.

 6. Прикінцеві положення.

 6.1. Зазначений порядок прийому документів з подальшим зарахуванням поширюється на випускників, які не мають базової середньої освіти і подають документ (свідоцтво) про закінчення навчання в основній середній загальній школі.

6.2. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 – ти днів від дня їх початку, відраховуються з училища. На звільнені місця може проводитися додаткове зарахування. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій професійно – технічне училище №10 може проводити додатковий прийом.

6.3. Особам, які не зараховані до училища, також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше 5 – ти днів з дня прийняття рішення.

6.4. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань випускників, зберігаються 3 – місяці, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.

6.5. Контроль за дотриманням правил прийому здійснюється управлінням освіти і науки  Житомирської обласної державної адміністрації.

 

       


 

Категорія: Корисна інформація | Додав: PTU10
Переглядів: 490 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Калькулятор
Пошук в інтерне...
Пошук по сайту
Олевск